2016 m. lapkričio 12 d. 12.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centre „Žvejų rūmai” vyks V-asis tautinio šokio kolektyvų ir ansamblių konkursas-festivalis „KLUMPAKOJIS-2016”, kuriame dalyvaus ir varžysis su kitais kolektyvais Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblis.
V-asis „Klumpakojis“ rengiamas, siekiant skatinti liaudiškų šokių grupių ir ansamblių veiklą, populiarinti lietuvišką šokį, tuo pačiu pagerbiant prof. Juozo Gudavičiaus atminimą, kuriam 2016 metais būtų sukakę 90 metų bei pažymint „Klumpakojo“ sceninės kompozicijos 65-metį.

2016 11 12 DSA

2016 m. lapkričio 16 d. 19.00 val. VU folkloro ansamblis "Ratilio" padės atidaryti XI tarptautinį folkloro festivalį POKROVSKIJE KOLOKOLA Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje.

2016 m. lapkričio 19 d. 19.00 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks nacionalinė dainų ir šokių ansamblių šventė „Lietuva – tu man viena esi“, skirta prasmingai paminėti artėjantį Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, puoselėti tautinę kultūrą, tradicijas, skiepyti patriotiškumo, pilietiškumo jausmą bei pristatyti visuomenei Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtos 2018 m. Dainų šventės ansamblių vakaro programą. Šioje šventėje dalyvaus du Vilniaus universiteto kolektyvai – liaudiškos muzikos ansamblis „Jaunimėlis“ ir Dainų ir šokių ansamblis.

2016 11 19 DSA