Spalio 29 d. 18 val. Šv. Jonų bažnyčioje

2016 10 29 Kamerkoor Cantate groepsfoto 2 800x532Kamerinis choras „Cantate“ yra unikalus moterų choras iš Nyderlandų, suburtas dirigento Gerardo Franko 1970-aisiais. Nuo 2002-ųjų jam vadovauja dirigentas Dionas Ritenas. Choras gali būti laikomas geriausiu Nyderlandų vokaliniu ansambliu. Jis paprastai giriamas už gebėjimą laisvai muzikuoti, už nepriekaištingą pusiausvyrą, grynumą, atmosferą ir muzikalumą. Nesvarbu, ar atlieka pasaulietinę ar bažnytinę muziką, choro koncertas – išskirtinė patirtis ir kiekviena publika palydi jį su dideliu entuziazmu.

Vilniuje choras atliks įvairių šalių kompozitorių, tokių kaip E. Grygas, O. Gjeilo, J. Handlis, V. Miškinis ir kitų, muziką. Kviečiame visus chorinės muzikos gerbėjus pasiklausyti nepaprasto skambesio ypatingai tam tinkamoje Vilniaus vietoje – Šv. Jonų bažnyčioje.

Bilietus platina bilietailt logo 2 01

Kameerkoor Cantate

Koncerto programa:

• Ascendit Deus in jubilatione / Jacob Handl
  • Ubi caritas / Ola Gjeilo
  • Salmo 150 / Ernani Aguiar
  • O salutaris hostia / Eriks Esenvalds
  • Cantate Domino / Vytautas Miskinis
  • Jubilate Deo / Thomas Hanelt
  • Ave maris stella / Edvard Grieg
  • Ave Maria / César Alejandro Carrillo
  • Ave Maria / Franz Biebl