Rugsėjo 2 d. 14 val. VU kamerinio orkestro koncertas skirtas mokslo metų pradžiai Kapčiamiestyje Globos centre „Židinys“ (Veisiejų g. 6)

Rugsėjo 10 d. 18 val. Šv. Jonų bažnyčioje „Legenda apie kolibrį“ (Vidas Pinkevičius, vargonai)

Rugsėjo 12 ir 14 d. 19 val. VU teatro salėje Spektaklis „Penelopė“ (VU teatro trupė „Minimum“)

Rugsėjo 17 d. 18 val. Šv. Jonų bažnyčioje „Nakties monologas“ (Fausta Rasčiūtė, vargonai, ir Vytautas Oškinis, fleita)

Rugsėjo 16-18 d. Teatro trupė "Minimum" 5-ajame tarptautiniame jaunimo teatrų festivalyje „Teatras - Tautos sparnai“ Telšių Žemaitės dramos teatre

Rugsėjo 16 d. VU kinetinės trupės spektaklis „Relation Chips“ Kražių gimnazijos 400 metų šventėje