kulturos naktisUžsukite į Šv. Jonų bažnyčią pasiklausyti vargonų, grigališkojo choralo bei kamerinio orkestro.

Visi renginiai nemokami!

18:00–19:00 val. „PRAKEIKTIEJI BROLIAI“
Kaip paslaptingų vargonų garsų pagalba atkurti šiurpią XVII a. legendą apie VU Šv. Jonų bažnyčios rūsiuose palaidotus Prakeiktuosius brolius? Pirmą kartą Lietuvoje VU vargonininkas ir kompozitorius dr. Vidas Pinkevičius improvizuos kraują stingdančią muzikinę istoriją, po kurios per naktį likti bažnyčioje išdrįs nedaugelis.

20:00–21:00 val. „BACHAS AMŽINAI“ / „FOREVER BACH“
Nemirtinga muzika! Koncerte išgirsite grigališkąjį ir liuteroniškąjį choralą, šimtmečius skambėjusį ir Vilniaus šventovėse. Jų sąšaukos atsispindės muzikos viršūne vadinamoje išplėtotoje Johano Sebastiano Bacho choralinėje ir preliudinėje muzikoje.
Atlikėjai: VU giedojimo mokykla „Schola Cantorum Vilnensis“, M. K. Čiurlionio menų mokyklos choras ir kamerinis choras „Aidija“, vadovas Romualdas Gražinis. Vargonininkė – Jurgita Kazakevičiūtė, M. K. Čiurlionio menų mokyklos pedagogė.
Interneto puslapis – www.facebook.com/scholacantorumvilnensis.

22:00–23:00 val. KLASIKA PO UNIVERSITETO SKLIAUTAIS
VU Kamerinis orkestras kviečia visus po naktiniais Šv. Jonų bažnyčios skliautais! Kur kartu pratęsime gražią tradiciją – „Kultūros naktį“ groti ir pateikti klausytojams įvairių epochų kamerinę muziką.
Atlikėjai – VU Kamerinis orkestras (meno vadovas Paulius Bernardas Koncė). Dirigentas – Modestas Jankūnas.
Programoje: G. Ph.Telemano, H. I. Fr. Biberio, A. Malcio, G. Kuprevičiaus ir kitų kompozitorių kūriniai.
Interneto puslapis – www.facebook.com/vilniausuniversitetokamerinisorkestras.

Kultūros nakties programa