Choras VIRGO 1Gegužės 28 dieną, 18 val., Šv. Jonų bažnyčioje vyks Vilniaus universiteto chorų sezono uždarymo koncertas. Koncerto svečiai – Minsko universiteto mišrus choras.

Koncerte skambės VU merginų choro „Virgo“ atliekamos Bobo Čilkoto (Bob Chilcott) „Mažosios džiazo mišios“ (A Little jazz mass). “Gaudeamus” choras dalinsis muzikiniais įspūdžiais iš saulėtosios Brazilijos ir publikai skirs keletą nuotaikingų Lotynų Amerikos muzikos kūrinių. Taip pat kartu su Minsko universiteto choru atliks skambesiu užburiančią lyrinę liaudies dainą baltarusių kalba.