2016 05 14 VU Šv. Jonų bažnyčios didžiųjų vargonų fragmentas 2Šeštadienį, gegužės 14 d. 18 val. VU Šv. Jonų bažnyčioje vargonų muzikos mylėtojai yra kviečiami į LMTA vargonų ir klavesino katedros studentų koncertą „Offertorio Sinfonico“. Koncerte dalyvaus vargonininkės Fausta Rasčiūtė, Ieva Morkūnaitė, Milda Atminaitė ir Lolita Liamo.

Vakaro programoje skambės J.S. Bacho, A. Guilmanto, P. Ebeno, J. Tamulionio ir kitų kompozitorių kūriniai vargonams.

Bilietai parduodami BILIETAI LT

Šis renginys yra VU Kultūros centro organizuojamo ciklo „Muzikos valanda VU Šv. Jonų bažnyčioje“ dalis. Ciklo organizatoriai siekia supažindinti klausytojus su daugiau kaip 2000 metų istoriją turinčiu Muzikos instrumentų karaliumi, didžiausiais Lietuvos vargonais, atskleisti šio instrumento grožį ir itin plačias galimybes bei siūlo pasižiūrėti nemokamą video ekskursiją po VU Šv. Jonų bažnyčios vargonus: http://www.vargonininkai.lt.

Daugiau informacijos:
dr. Vidas Pinkevičius,