2015 12 19 oktava tamsus su ok LOGO 728x1024Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“ pasitikdamas šventes kviečia savo bičiulius ir Universiteto bendruomenę į šventinį koncertą.

Koncertas įvyks Gruodžio 19 d. šeštadienį 17 val.
Vilniaus universiteto Teatro salėje, Universiteto g. 3

Programoje: In the Christmas Mood; Duke Ellington in Concert; The Best; Just a Closer Walk With Thee; The Lady Is a Tramp; Who Are You; Save The Last Dance For Me; The Best of Sly and The Family Stone; The Flick Machine; Jumpin’ East of Java; All About That Bass; Welcome to the Jungle; Uptown Funk; Jingle Bells.

Orkestro meno vadovas ir dirigentas Albinas Kučinskas

Solistai: Julija Šturo, Paulius Noreika, Lydia Lysenkova

Vilniaus universiteto orkestro „Oktava“ koncertas Jums - visada tik nemokamas. Maloniai kviečiame!