2015 12 25 KalėdosJau daugiau kaip 20 metų VU kamerinis orkestras tradiciškai kviečia Šv. Kalėdų vakarą pasidžiaugti šventiškai nušvitusiu Vilniumi ir pasiklausyti kalėdinės muzikos Šv. Jonų bažnyčioje gruodžio 25 d. 18 val. Koncerte skambės įvairių tautų kalėdinės giesmės ir dar Lietuvoje negirdėti baroko ir klasikos kompozitorių kūriniai.

Programoje Bohemijos kompozitoriaus G. Linek‘o Pastoralinė simfonija ir G. Ph. Telemann‘o kalėdinė kantata Jauchzet, Frohlocket, taip pat nuotaikingoji L.Mozart‘o simfonija Kelionė rogėmis. Taip pat galėsime išgirsti nuostabųjį J. S. Bach‘o Brandenburgiškąjį koncertą Nr. 4, A. Adam‘o, J. F. Wade'o, F. Gruber'io kalėdines giesmes.

VU kamerinio orkestro koncertus visada puošia nuostabūs balsai ir šį kartą mums dainuos LMTA prof. S. Stonytės studentė Gabrielė Kiršaitė (mecosopranas).

Orkestrines solo partijas atlieka VU studentės ir tarptautinių konkursų laureatės - Raminta Bautronytė (smuikas), Rusnė Kirtiklytė ir Lina Meškonytė (fleita).