Kamerinis tab 2015Spalio 17 d. 18 val. Šv. Jonų bažnyčioje savo pirmąjį sezono koncertą gros Vilniaus universiteto Kamerinis orkestras. Tai visada jaunas ir muziką mylinčio jaunimo kolektyvas, kuriame kiekvienais metais išvystame vis naujus veidus.

Šiame koncerte pirmąkart orkestrui diriguos jaunas dirigentas Modestas Jankūnas, baigęs studijas pas LMTA doc. M. Pitrėną.

Modestas JankunasProgramoje skambės retai Lietuvoje atliekamo XVIII a. olandų kompozitoriaus ir diplomato U. W. Wassenaer I-asis Concerto armonico, kuris anksčiau buvo priskiriamas G. B. Pergolesi plunksnai, žavingasis J. S. Bacho IV –asis Branderburgo Koncertas, kuriame solo gros universiteto pirmakursės, tarptautinių konkursų laureatės, fleitininkės Rusnė Kirtiklytė ir Lina Meškonytė, o smuiko solo atliks medikė Raminta Bautronytė. Koncerte bus atlikta ir publikai mažai pažįstama mūsų žymaus kompozitoriaus G. Kuprevičiaus Elegija Tėvynę palikusiems, kurios nostalgišką solo akordeonu gros LMTA doc. R. Sviackevičiaus akordeono klasės studentas Jonas Stonkus. Pabaigoje skambės garsusis A. Piazzolla Oblivion smuikui (solo - būsimas fizikas Lukas Jonušis) su orkestru ir nuotaikingoji G. Holst Šv.Pauliaus suita. Maloniai kviečiame į VU Kamerinio orkestro koncertą Rudens elegija pasidžiaugti muzikuojančiu ir mokslą mylinčiu jaunimu, o jų atliekama muzika suteiks gerų emocijų rudenėjančios nuotaikoms.