kupoleMaloniai kviečiame į vakarą, skirtą susipažinti su senovinėmis (kantičkinėmis) katalikiškomis lietuvių giesmėmis. Autentiškas giesmes iš kantičkų, „perveizėtų ir iš naujo atspaustų“ žemaičių vyskupo Motiejaus Valančiaus, giedos Lietuvos sveikatos mokslų universiteto folkloro ansamblis „Kupolė“, pelnęs „Aukso paukštės“ apdovanojimą, o 2013 m. palaimintas jo šventenybės popiežiaus Pranciškaus.
Apie giesmes pasakos buvęs ilgametis ansamblio vadovas biomedicinos mokslų daktaras docentas Antanas Bernatonis.

Vakaras vyks 2015 m. sausio 31 d., šeštadienį, 18 val. VU Šv. Jonų bažnyčioje, Šv. Jono g. 12, Vilnius.

Programa

Giesmės
1. Švenčiausia Pana Marija
2. Dovydo psalmė
3. Giesmė apie Paną Švenčiausią
4. Karunka
5. Psalmė 129
6. Mieliausioji Poni mano
7. Giesmė apie smertį Jėzaus ir Paną Švenčiausią
8. Omžiną jetsilsėjimą
9. Giesmė apie maloniausį Poną Jėzusą

Bilietai parduodami prieš koncertą renginio vietoje.
Bilieto kaina - 5 €, studentams - 3 €