Lapkričio 15 d. (šeštadienį)

Šv. Jonų bažnyčioje 18.00 val.

VU kamerinio orkestro jubiliejinis koncertas "Baigiant 35-tuosius..."

Meno vadovas ir dirigentas -
Paulius Bernardas Koncė

Koncertmeisteriai -
Raminta Bautronytė, Aurelija Bielinytė,
Martynas Vytas, Liutauras Žilaitis

Solistai –
Rasa Dzimidaitė (sopranas), Nerijus Masevičius (bosas)
Marijus Astrauskas (fleita), Eglė Šabonaitė (klarnetas)

Raminta Bautronytė, Gintė Martutaitytė,Eglė Žurauskaitė, Ingrida Olendraitė, Lukas Jonušis, Auksė Katarskytė, Gabrielė Mačiuitytė (I smuikai), Aurelija Bielinytė, Pavlina Kovaliova, Bernadeta Baublinskaitė, Greta Janulytė, Liepa Gerda Valinskytė, Laurita Klimkaitė (II smuikai), Martynas Vytas, Rasa Stakauskaitė, Zita Abramavičiūtė, Eva Blaževič (altai), Liutauras Žilaitis, Daugailė Syrusaitė, Kornelija Giedrikaitė, Rūta Petrošiūtė (violončelės), Karolis Čekas ir Simonas Lialys (kontrabosai), Jonas Jurėnas (klavesinas)

Dalyvauja B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokyt. O.Lingienės gitaros klasės mokinės Reda Montvilaitė, Milda Orvydaitė, Justina Šilinikaitė ir Ieva Meškonytė

Bilietai parduodami prieš koncertą renginio vietoje. Bilieto kaina – 15 Lt; moksleiviams, studentams, neįgaliesiems ir senjorams su pažymėjimais – 10 Lt.

Programoje

Luiggi Respighi
(1879-1936)
Siciliane

Luiggi Cherubini
(1760-1842)
Ave Maria sopranui, klarnetui ir styginiams.
Solistės- Rasa Dzimidaitė (sopranas)
ir Eglė Šabonaitė (klarnetas).

Antonio Vivaldi
(1675-1741)
Koncertas in F fleitai ir styginiams.
Dalys: 1. Allegro non molto 2. Largo e cantabile 3. Allegro.
Solistas - Marijus Astrauskas (fleita).

Luigi Boccherini
(1743-1805)
„Nakties sargyba Madride“ ir 12 variacijų
Dalys: 1. Ave Maria delle parocchie. Imitando una campana 2. Ave Maria del Quartiere. Imitando il tamburo 3. Minuetto de Ciechi 4. Il Rosario 5. Los manolos. Passa calle ir 12 variacijų „Ritirata di Madrid “.
Gitaros - B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos moksleivės Reda Montvilaitė, Milda Orvydaitė, Justina Šilinikaitė (mokyt. Olga Lingienė) ir Ieva Meškonytė.

Georg Philipp Telemann
(1681-1767)
Tragikomiška kantata„Kanarelė“
Dalys: 1. Arija „O weh, o weh, mein Canarin ist tot“ 2. Rečitatyvas „So gehe’s der Vogel Freude“ 3. Arija „Ihr lieblichen Kanarien Vögel“ 4. Rečitatyvas „Was sol ich mehr?“ 5. Arija „Friß, daß dirder Hals an schwelle“ 6. Rečitatyvas „Allein, was will ich fernerklagen“ 7. Arija „Mein Canarine gute Nacht“ 8. Rečitatyvas ir arija „Dat de der Hagel!“.
Solistas - Nerijus Masevičius (bosas).

Peter Warlock
(1894-1930)
Capriol-Suite
Dalys: 1. Basse –Danse 2. Pavane 3. Tordion 4.Bransles 5. Pieds-en-l’air 6. Mattachins.