Kultūros centro oficialus tinklalapis atgimė naujomis spalvomis!

Nuo šiol tinklalapyje rasite visą oficialią Centro informaciją, teikiamų paslaugų aprašymus, matysite VU meno kolektyvų spalvingus puslapius, įvairias naujienas apie kolektyvų veiklą, vargonų koncertus ir daug kitų. Čia patogioje vietoje visada rasite studentų himno „Gaudeamus igitur“ žodžius, natas ir melodiją.

Peržiūrėk visus meno kolektyvus ir išsirink sau labiausiai tinkantį. Atmink, mokslas be kultūros - kaip duona be sviesto!

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie tinklalapio atnaujinimo pagal VU standartus. Stengsimės nenuvilti mūsų lankytojų ir nuolat pateikti įdomių naujienų ir spalvingų straipsnių.

VU studente, darbuotojau, alumne! Gal neseniai lankeisi Lietuvoje ar pasaulio kampelyje, kuris paliko stiprų įspūdį, kurio kultūra ir žmonės vertė aikčioti iš nuostabos? O gal žinai kokią įdomią Universiteto istoriją? Papasakok tai Universiteto draugams, bendruomenei raštu ar vaizdais ir galbūt mes užsikrėsime keliautojo dvasia norėdami savo akimis pamatyti pasaulio kultūros grožybes arba suteiksi mums galimybę mintyse nukeliauti toli toli.

Pasiūlyti savo straipsnį apie Lietuvos ir pasaulio kultūros įdomybes arba VU kultūros naujienas gali šiuo adresu.