Vilniaus universitetas paskelbė konkursą Kultūros centro vadovo (-ės) pareigoms eiti.

Darbo pobūdis:

• Vadovauti Vilniaus universiteto Kultūros centro, vienijančio VU meno kolektyvus, veiklai. Planuoti ir vystyti šio centro veiklą.
  • Strategiškai plėtoti VU studentų ir darbuotojų kultūrinės saviraiškos ir meninio ugdymo pasiūlą.
  • Užtikrinti, kad VU meno kolektyvai tinkamai atstovautų ir populiarintų Vilniaus universitetą strategiškai Universitetui svarbiuose kontekstuose užsienyje ir Lietuvoje.
  • Užtikrinti VU meno kolektyvų įsitraukimą į svarbius Universitetui renginius.
  • Bendradarbiauti su kultūros politiką formuojančiomis institucijomis, atstovauti VU kultūrinės veiklos interesus.
  • Aktyviai ieškoti kontaktų su įvairiomis užsienio institucijomis bei organizacijomis.
  • Pritraukti kultūrinės veiklos projektinį finansavimą, vykdyti kultūrinius projektus.
  • Aktyviai ieškoti veiklos partnerių ir rėmėjų.

Tikimės, kad Jūs:

• Turite aukštąjį išsilavinimą (pageidautina meno ir/ar vadybos, menotyros, kūrybinių industrijų ir pan. srityse).
  • Esate susipažinęs su Lietuvos Respublikos įstatymais, Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais Kultūros politiką.
  • Turite ne mažesnę nei 3 metų vadovaujančio darbo patirtį. (Patirtis kultūros ir meno vadybos srityje – privalumas).
  • Puikiai mokate lietuvių kalbą, turite geras anglų kalbos žinias, gebate sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu.
  • Turite strateginio planavimo įgūdžių išteklių ir personalo valdymo srityse, mokate organizuoti ir planuoti komandos darbą.
  • Gebate vertinti esamą kultūros ir meno aplinką, analizuoti kūrybinės veiklos programas-projektus.
  • Išmanote valstybės lėšomis finansuojamų projektų ir/arba Europos Sąjungos, tarptautinių institucijų programų administravimą ir/arba įgyvendinimą reglamentuojančius teisės aktus (projektų įgyvendinimo patirtis – privalumas).
  • Laikotės etikos principų, vidaus taisyklių.

Jeigu susidomėjote, gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką pavadinimu Kultūros centro vadovas (-ė)“ iki 2018-05-22 d. siųskite adresu .

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Pretendentams, praėjusiems pirminę aptranką ir dalyvaujantiems tolimesniame atrankos etape, bus siūloma atlikti užduotį, susijusią su Kultūros centro ir kultūrinės veiklos Vilniaus universitete vystymu.