Praktika Vilniaus universiteto Kultūros centre

VU Kultūros centras kviečia 2-4 kurso bakalauro studentus ir įgijusius bakalauro laipsnį atlikti praktiką šiose srityse:

• Komunikacijos srityje (centro viešosios komunikacijos planavimas, rengimas (tekstai, vaizdai, video), valdymas, vidinės ir viešosios komunikacijos efektyvumo vertinimas, rekomendacijų rengimas ir kt.)
  • Projektų valdymo srityje (finansavimo galimybių analizė ir pristatymas centro darbuotojams, projektinių paraiškų rengimas ar rengimo moderavimas, projektų administravimas, ataskaitų rengimas)
  • Renginių organizavimo srityje (galimybė surengti kultūrinį renginį nuo idėjos iki įgyvendinimo, renginių planavimas, rezultatų analizė, paslaugų kokybės analizė, rekomendacijų rengimas, renginių vedimas, scenografijos kūrimas ir kt.)

VU zenklas naujasPažadame įdomų su kultūra susijusį darbą, lankstų darbo laiką, galimybes bendrauti su talentingais menininkais ir spręsti svarbias praktines problemas.

Norėdami pasiteirauti apie praktiką, kreipkitės:

Kontaktinis asmuo: Paulius Narušis
Adresas: M. K. Čiurlionio g. 21, 347 kab.
Tel. +370 699 44884
El. p.