Atviras kontaktasŠeštadieniais 12 val. VU Teatro salėje kontaktinės improvizacijos seminarai (trukmė 2 val.).

VU bendruomenės narius kviečiame dalyvauti kontaktinės improvizacijose seminaruose-kūrybinėse dirbtuvėse.

Kontaktinė improvizacija - tai šokio technika, kurioje fizinis kontaktas suteikia pradžios momentą judesio patyrimui. Tai šokio improvizacijos forma ir geriausiai žinoma postmodernaus šokio forma. Kontaktinės improvizacijos tikslas - susikoncentruoti į kūno pajutimą ir kūno refleksus labiau nei į sąmoningai kontroliuojamus judesius. Pirma skatinama pajusti kūno pojūčius, o tik po to suvokti juos protu. Metodas padeda pažinti savo kūną ir atpalaiduoti protą.

Daugiau apie kontaktinę improvizaciją skaitykite čia (anglų kalba).

Užsiėmimus veda režisierius Andrius Pulkauninkas.

Reikalinga tik patogi apranga ir pasiryžimas naujiems potyriams.

Artimiausi užsiemimai: spalio 1, 8, 22, 29 d.