kartu sutartine geguzes5 4 724x1024

Maloniai kviečiame visus į pavasarišką koncertą „Kartų sutartinė", įvyksiantį gegužės 5 d. 19 val. Didžiojoje auloje (M. K. Čiurlionio g. 21)

Švęsdamas savo 75-ąjį jubiliejų, Vilniaus universiteto Dainų ir šokių ansamblis vis toks pat jaunas ir energingas – vienus studentus keičia kiti, o kiekviena karta žiūrovams atiduoda visą savo širdį. Gegužės 5 d. Didžiojoje auloje vienoje scenoje susitiks kelios kartos - Vilniaus universiteto Dainų ir šokių ansamblis bei iš šio ansamblio kilę dar du alumni ansambliai „Jievaras“ ir „Dalužė“.

Po koncerto neišsiskirstykime ir pasibūkime, pabendraukime. O kad neskubintų namo alkani pilvai - atsineškime vaišių sau ir savo draugams.

VU dainų ir šokių ansamblis
Meno vadovas:Eugenijus Čiplys
Šokių vadovai:Alina Anglickienė, Vytautas Buterlevičius
Choro vadovė:Dovilė Mačiukaitė