2024-04-27 18:00
2024-04-27 19:00

Balandžio 27 d. 18 val. vargonų muzikos mylėtojai yra kviečiami į virtuozo iš Lenkijos Michalo Szostako koncertą „Pavasarinės vargonų improvizacijos“, kuris įvyks Vilniaus universiteto (VU) Šv. Jonų bažnyčioje. Šio vakaro programa muzikos gurmanus maloniai nustebins – klausytojai išgirs ne tik žanro klasika tapusius J. S. Bacho, D. Buxtehudės ir L. J. A. Lefébure-Wély vargonų kūrinius, bet ir garsiuosius L. van Bethoveno bei A. Vivaldi transkripcijų opusus. Taip pat maestro Szostakas visus pradžiugins net keturiomis skirtingų charakterių improvizacijomis: Itališko koncerto, Andante cantabile, prancūziškos maldos bei L. van Bethoveno „Odės džiaugsmui“ tema.

2024-05-04 19:00
2024-05-04 20:00

Vilniaus universiteto (VU) kamerinis orkestras (meno vadovas Modestas Jankūnas) ir Briuselio choras „Lassenne Vocale“ (meno vadovas Ivan Yohan) pristato koncertą „Body&Soul“, kuriame nuskambės Steve'o Dobrogosz džiazinės „Mišios“. Koncertas įvyks gegužės 4 dieną, 19 valandą, Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje.

2024-05-07 19:00
2024-05-07 20:30

VU Kultūros centras kviečia istorijų pasakojimo meno mėgėjus į paskutinįjį 2024-ųjų pavasario sezono „Istorijų pasakojimo sal(i)oną“! 45-asis Vilniaus universiteto storytelling'o vakaras vyks gegužės 7 dieną, antradienį, 19 val. VU Mažosios aulos kavinėje, Universiteto g. 3, o jo tema bus DIDŽIAUSIA GYVENIMO ŽUVIS – skambės asmeninės istorijos apie sėkmės, nuotykius ir geriausius „laimikius“.

2024-05-06 00:44
2024-05-11 23:44

Forumas_v2_slider.jpgVilniuje gegužės 6-11 d. vyks universitetų teatrų bendruomenės renginys „XXV Tarptautinis universitetų teatrų forumas „VILNIAUS KRYŽKELĖS“, skirtas paminėti Lietuvos įstojimo į ES 20-mečiui. Šį Forumą organizuoja Vilniaus universitetas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Universitetų teatrų asociacija, asociacija „Koturnos“ bendradarbiaudami su 5 Lietuvos universitetais ir kolegomis iš užsienio. Programoje – 12 Lietuvos ir užsienio universitetų teatro trupių (Estijos, JAV ir Ispanijos) pasirodymai, aptarimai, tarpsektorinė švietimo ir kultūros bendruomenių diskusija „Mažosios kultūros bendruomenės Europos universitetuose“ tema, kūrybinės dirbtuvės ir teatro gatvės akcija „Vilniaus kryžkelės“, skirta Vilniaus miesto tapatumui pažymėti.

Pokategorės